July 2011

Z blogem to jde dolů, další sklamání...

31. july 2011 at 11:19 | Ester :D
Čauky!

Zase jedu na tábor, je mi blogu moc líto :((. Vrátím se 12.8. No prázdniny jsou a já nemám čas. Omlouwám se ://

Bye Bye! :((

Užíváni a skotačení!

28. july 2011 at 20:00 | Ester :D |  My diary
Čauky!

Jak se vede? U mě super :D. Proč tu pořád nejsem? No... jsem hlavně venku a tam si užívám :)). Dneska jsem byla u kámošky, která má trampolínu, tak jsme si tam zaskákaly, včera u mě spala kámoška, předvčerejšky jsem spala zase já u jedné kámošky, atd. :DD Nevím jestly to tak taky máte, ale v neděly zase odjíždím... Je to až do 13.8. a potom už bude alspoň trochu více času :)). Chystám v srpnu párty 1. protože mám narozky, 2. protože má narozky blog :DD. Nj, já jsem ještě ozvu...

Páá!

The sims 3 - příběh mojí rodiny

26. july 2011 at 12:02 | Ester :D
Čauky!

Na dovolené jsem si koupila TS3! Jsem tak šťastná :)). Včera jsem ho musela důkladně prozkoumat a proto jsem se k blogu nedostala. No, ale nafotila jsem vám fotečky z mojí rodiny, hned nazačátku se mi dostalo do přání mít dítě :D. No a tak jsem to večer zkusila a hned na druhý den začala moje simka zvracet, tak jsem si řekla, že to vyšlo a fakt za 2. dny naběhlo, že má dovolenou, protože čeká dítě. Pořád měle náladovku, že vypadá hnusně nebo, že jí bolí záda :DD.

Tady je moje simka v kuchyňce, protože zrovna snídala. Má takovou tu košily pro těhotné :DDD. Do měnší by se nevlezla :DDD. Manžela má v práci a dcerku ve škole...

AVRIL LAVIGNE SI FANOUŠCI NECHÁVAJÍ TETOVAT

24. july 2011 at 12:00 | Ester :D |  the world of celebrities


Avril má sama několik tetování, ale jsou kérky, které přeci jenom nechápe…

Nechat si vytetovat jméno oblíbeného zpěváka nebo kapely? Pro některé fanoušky je to projev největší lásky ke svému idolu. Avril ale nad tím kroutí hlavou pokaždé, když vidí fanouška, který má vytetované právě její jméno. Na druhou stranu jí to ale lichotí.

"Hodně mích fanoušků má stejné tetování, jako jsem si nechala udělat já. Někteří ale mají vytetovaný dokonce můj portrét," říká Avril. "Jeden kluk měl můj černobílý portrét vytetovaný přes celé rameno. Nepřijde vám to divné? Je to až neuvěřitelné! Vždycky si říkám: ´Wow, moje hudba má na jeho život TAKOVÝ vliv!´" pokračuje dál.


Avril zájem fanoušků samozřejmě těší. Je dokonce pořád ráda, když slyší svou písničku hrát z rádia. Říká: "Když slyším svou hudbu z rádia, nikdy ho nevypínám. Ráda ji poslouchám a jsem na sebe pak pyšná."

"Pokaždé, když dokončíme nové album, nechám si ve studiu udělat kopii a tu pak pouštím doma všem kámošům a ptám se jich, co si o tom myslí. Jasně, že se jim to vždycky líbí!:)" dodává.

SELENA GOMEZ CHYSTÁ TURNÉ! :o

22. july 2011 at 12:00 | Ester :D |  the world of celebrities


Dostali jsme ze Sel (18) všechny informace o jejím songu Who Says, o albu When The Sun Goes Down a také o turné, na které se letos chystá vydat.

O songu Who Says
"Je to velmi silná písnička, něco jako hymna. Má skvělý příběh, který si každý prožil, proto je tak oblíbená. Když ji v rádiu slyšeli lidé od Foxu, usoudili, že je dokonalá pro film Monte Carlo, který jsme společně natáčeli. Jsem šťastná, že si ten song vybrali touhle cestou, znamená to totiž, že je opravdu povedený."

O albu When The Sun Goes Down
"Tohle CD je oproti těm minulým daleko pozitivnější. Chtěla jsem, aby rozdávalo dobrou náladu, a to se doufám daří. Song Who Says takový je, píší mi to fanoušci, že jim dělá radost. Některé písně jsou sice o rozchodech a různých bolístkách, ale i tak si myslím, že je to pozitivní a hlavně velmi výrazné album, které lidem dodává odvahu."

O připravovaném turné
"Rozdělili jsme ho do čtyřech částí, já budu v každé z nich jinak oblečená a převlékat se budou i tanečníci a tanečnice. Scéna bude obklopená velkoplošnými obrazovkami s projekcí a já budu jen zpívat, tančit budu naprosto minimálně. Hlavně si ta vystoupení chceme všichni pořádně užít. Bude to jedna velká party, slibuju." :-)

Jahůdky xD

20. july 2011 at 12:00 | Ester :D |  Pixelky


---------

Hezu :DD

Kusovka :D

18. july 2011 at 12:00 | Ester :D |  KusowkyKrásná kusovka, mě se hodně líbí :))

Wow, na dovolenou :D

17. july 2011 at 21:59 | Ester :D
Čauky!

No takže, zase jedu :D! Vrátím se za týden, zkusím něco přednastavit, ale nic neslibuju....

Páá!

Upravená fotečka 0.2,0.3

16. july 2011 at 21:09 | Ester :D |  Graphics
imagebam.comimagebam.com

Tak jsem si jen hrála v mém novém PS CS5 s akcemy a povedlo se mi pár foteček, ale vybrala jsem jen dvě! Jsem s nimy spokojená a myslím, že se povedly :o. Každá je v jiném stylu, mě se líbí obě, asi bych si nevybrala hezčí..., ale asi ta druhá :o. No však napište do komentů VY!

Vítám zpět, ale ne na dlouho!

16. july 2011 at 11:41 | Ester :D |  My diary
Čauky!

Na táboře to bylo super! Hodně jsem si užila :D. Tančily jsme i ploužáky! Haha! :D Ale neuměly tam vařit :o.Byl to tábor Českého Červeného Kříže, ale tomu jsme se věnovaly je 1. den :DDD! Byl tam předražený bufet a babka která si (asi) nečistla zuby, protožr je měla úplně žluté a zkažené :DDD. Ještě něž jsme odjely jsme jí hodily pastu na balkon a hned ratši odjely :DD Haha! :DDD A já jsi to domyslela takto: "Ježiši to už jsem dobrých 30 let nevyděla!" řekla babka :oo, ale tohle je jen moje teorie. Ta víc pravděpodobná je, že to vyhodil majitel do koše, protože ten si toho všiml jako první! Potom jsme ještě řekly kuchařkám, že nám snědly naše borůvky, které jsme si nazbíraly :o. Nesnědly je všechny, ale měly na balkone a ani na vedoucí nezbyl koláč! A navíc tam byla hnusná voda, ktrerá se nedala píta smrděla... K obědům nám podávaly hnusný čaj, který byl už den starý!! Potom jsme si napustily trochu do petky a za 2 dny to smrdělo jako burčák. U jídelníčky bylo napsané: Přejeme dobrou chuť a příjemný pobyt. Ke všem jídlům podáváme čaj. Ale kluci to přepsaly na toho: Přejeme dobrou chuť haha! a příjemný pobyt. Ke všem jídlům podáváme čaj burčák.

Odjíždím zase v pondělý, ale ještě se ozvu!

Páá!


_ Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_