June 2011

Vízo! :D

30. june 2011 at 20:42 | Ester :D |  My diary
I když to tak vypadá, nejde o natáčení dalšího amerického movie ze střední školy. Filmová upírka Jane doopravdy zakončila své studium na střední škole!
V úterý ráno se před Severní biskupskou střední školou v Hollywoodu sešli všichni studenti posledního ročníku. Na sobě měli tradiční úbory: modrý kabát se žlutými šňůrkami a čtverhrannou čapku. Mezi nimi byla i Dakota Fanning (17).
Ačkoli star měla během studia spoustu práce s natáčením ságy Twilight i dalších filmů a seriálů, na školu nikdy nekašlala. "Vzdělání je velmi důležité a navíc mi učení docela jde," prohlásila kdysi.

Není se tedy čemu divit, že i ona si letos spolu se svými spolužáky mohla pyšně převzít svůj maturitní diplom a kromě něj i uznání za to, že po celou dobu studia byla školní roztleskávačkou.

Hned po ceremoniálu odjela herečka na velkou party, kterou pro ni uspořádala její rodina a sestra Elle. Teď už si Dakota může naplno užívat prázdniny. Gratulujeme!

PS.: Chci omluvit, že jsem tady nebyla :/. No bylo to tam, že jsem objela a vrátily jsme se pozdě... Potom už se to nestihlo...

The sims

27. june 2011 at 20:44 | Ester :D |  Můj názor na...
Čauky!

Dnes jsem si pro vás připravila můj názor na THE SIMS! Někdo, ale může mít názor úplně jiný :o. Jak to vidíte na názvu rubriky je to Můj názor na... Hele, tak jdem na to!


Nevím, proč jsem vybrala zvona ruhle fotku, protože nemá s TS moc společného (jen ta simka) :DD Ale mě se t strašně líbilo, jak je to vymyšlené!

Mě THE SIMS 2 baví hodně, ale nejde mi :(. Teďka uvažju o THE SIMS 3, už ho asi v půly prázdnin dostanu :))). Už se moc těším a věřím, že to bude super hra!
Chci vyzkoušet nějáké datadisky, protože zatím znám jen normalní... Různé lektvary na vlkodlaka nebo kdo ví co mě hodně lákají! Ale zatím jsem žádné takové neviděla do TS3 :o. Mám ráda mojí spirálku, pomocí které můžež mít za den (sim den) dítě! Strašně mě to bude chybět, ale věřím, že v TS3 budou zase jiné výhody!


Haha! :D Zase smotané s fotkou :DDD Mě se to hodně líbí :)), já nevím proč se mi nejvíce líbily tyhle...

Chtěla bych TS film :DDD. To je další nápad z mojí hlavy, no bylo by to zajímavé... Ikdyž nevím co by se tam dělo! :D Haha! :D Možná je tvoření příběhu zajímavější....


Ale chci vám ukázat i nějákou simku, ne s fotkama...:))Páá!_______________________Magie

26. june 2011 at 11:00 | Ester :D |  Theme the week
Čauky!

Magii si spousta lidí představuje jako něco nemožného, něco co neexistuje. Ikdyž si vůbec neuvědomují, co někdy říkají: "To je magické!" Tím chci říct, že spousta z nás používá slovo magicne místo třeba překrásné, atd. Narazala jsem na krásné přísloví (alspoň já jsem to tak pochopila):
Magic
is everywhere
if you know
where to look...

Česky to znamená něco jako tohle:
Magie
je všude
pokud víš
kam se podívat...


Teďka se přesunu k lektvarům :D. Takové to, že se stanete obrem nebo, že se do vás někdo zamiluje, je skoro nemožné, ale! Např. ozdravné lektvary mohly existovat, možná i existují! Byla to taková aleternativa léků (jestli to někdy bylo). Muselo to být odporný :DDD. Ale třeba ty co jsem našla vypadjí hezky :D. Mě to ale připadá jako kuličky :D.
Nadpřirozené bytosti, jako jednorožci určitě existují ve fantazii každé holčičky a mylím, že kluci je taky znají, akorát více METAL :DDD. No, kdo ví, že někde taleko ve vesmíru (viz. vesmír) není i s mimozemšťany nějáký svět jenorožců... Ten co jsem našla nemá rohy, ale parohy a mě se líbí :)). Ráda bych se na něm projela!


Páá!


Noc u kámošky :D

25. june 2011 at 12:46 | Ester :D |  My diary
Čauky!

Takže se to včera nestihlo! Ale! Spala jsem u kámošky! Bylo to upa suprovy :D. Byly jsme vzhůru asi o 11 a koukaly na filmy :DD. No a potom jsme ještě kecaly a šly jsme spát asi 12:30 :o. Já se ráno probudila až po Klárce (tak se jmenuje) a šly jsme se ještě z její ségrou Lindou (jí je 6) dodívat na film :D. To bylo asi do 9:30 a potom jsme šly snídat, doslaly jsme kakaové křupky a kakao :o. Potom, že si půjdem kreslit na zahradu takovýma lepidlama :DD (Je to něco jako voskovka a akvarelka dohromady a vypadá to jako lepidlo :D). Tak jsme šly a namalovaly jsme 2 čára a začalo lít :DDD. Musely jsme se přestěhovat zpět do jejího pokoje a tam to domalovat :DD. Potom Klárka vymyslela, že pro Lindu uděláme HON ZA POKLADEM :DDD. Daly jsme tam malí kalendář a daly jí (klikatou :DDD) mapu! My se schovaly pod peřiny (hned nás našla :DDD) a našla i cenu... Potom už jsem musela domů :((.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dojela jsem domů a dala si polévku, hnad potom jsem začala psát tento článek :DDD. Teďka si půjdu na čínu :o!
Páá!


Hledej KÓDY!

23. june 2011 at 19:10 | Ester :D
Čauky!

Dneska jsem si pro vás připravila (asi) týdenní soutěž z KÓDY. Bude to probíhat tak, že já do článku dám nějáký KÓD a ten kdo si ho čte, tam na něj narazí! Bude to odkaz na obrázek na kterém bude napsaný KÓD, do tohoto článku vám se nějáký dám, jen pro rozjezd :)). Tady máte jeden KÓD, ale nejdříve si přečtěte postup ;D. Trochu jsem to upravila, ale měl by to kažný přečíst! Dala jsem to přečís mojí 7-leté ségře a zvládla to :DDD.

POSTUP:
  1. Když ve článku narazíte na větu jako: "KÓD pro čtenáře", tak dočtete článek (kdo chce) (ve článku se objeví i více KÓDŮ)
  2. Kliknete na tu větu a tam se vám zobrazí KÓD, který si buď zapíšete nebo si otevřete v nové záložce TENTO odkaz a přepíšete tam KÓD (článek je moderovaný, aby se NEOPISOVALO)
  3. Potom tam ještě napíšeš co chceš na cenu, podruhé už to, ale nepíšeš! (Napiš do WEB svůj blog, pokud máš...)
Tady je začáteční KÓD ;D.Sluneční brýle

22. june 2011 at 20:23 | Ester :D |  Fashion
MÓDA: Sluneční brýle - foto

Věděla jsi, že sluneční brýle dokážou naprosto změnit tvůj tvar obličeje? A bacha, ne vždy je to ku prospěchu! Díky našemu návodu už ale nikdy nesáhneš vedle!

1. se vzorem na "packách" (Next, 400 Kč)
Hodí se pro tyto typy obličejů: srdcovitý, oválný, hranatý, úzké čelo - široká brada

2. rudé àla Wayfarer (C&A, 198 Kč)
Hodí se pro tyto typy obličejů: srdcovitý, oválný, hranatý

3. květinové retro (C&A, 198 Kč)
Hodí se pro tyto typy obličejů: kulatý, srdcovitý, oválný, hranatý, úzké čelo - široká brada.

4. světlezelené (Benetton, 1 249 Kč)
Hodí se pro tyto typy obličejů: hranatý, úzké čelo - široká brada

5. s leopardím vzorem (Sisley, 999 Kč)
Hodí se pro tyto typy obličejů: srdcovitý, oválný, hranatý

6. kočičí v krémové barvě (Mango, 399 Kč)
Hodí se pro tyto typy obličejů: kulatý, oválný, hranatý

Breaking Dawn - Trailer (official!)

21. june 2011 at 19:21 | Ester :D |  Serial&Film
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nedávno jsem vám zveřejnila trailer na breaking dawn! Ale já se míloyla, protože jsem si myslela, že je officiální, ale byl FANMODE ://. Tohle je, ale už určitě officialní, našla jsem ho na officiálních stránkách breaking dawn! jsem z něho úplně nadšená! Bella vypadá kráně, už je starší! Ale nelíbí se mi Edwardův účes, předtím byl hezčí♥♥, ale tak to nemusí působyt na všechny... Jé, už se moc těším v angličtině to má premiéru 18. října 2011, ale u nás to bude no co já vím kdy :(((. Našla jsem si, že Eclipse se dabovalo asi měsíc a půl... Snad to bude i u Rozbřesku (snad i dříve) Takže Rozbřěsk 1. část by u nás měla mít premiéru začátkem roku! Já už jsem natěšená, čtu knížečku Rozbřesku a chystám se přečíst i Stmívání či Nový Měsíc nebo Zatmění! V Rozbřesku jsem v půlce! Bella je končně upýr! Renesmé se narodila! Ale to je až 2.část filmu, která by měla vyjít až 18. řijna 2012! :(( No, ale co naděláme??? Jaký je váš názor?

Právě poslouchám písničky ze Zatmění, ke stažení ZDE!


Dnešek..

20. june 2011 at 20:25 | Ester :D |  My diary
Čauky!
Takže teď jsem se vrátila z kurzu angliny (před hodinou :DDD) a jsu vám napsat novinky! Ve škole jsme se učily :(, jé už se mi nechce :D! Četla jsem rozbřesk v hodině literatury, my si můžeme číst co chceme. Na a Renesmee se narodila :DDD. Wow, škoda, že ve filmu nebude jak Bella zvrací krev... Asi už bych měla přestat blábolit o Rozbřesku! Po obědě ( na který byla hrachová kaše a párek) jsme šli do knihovny na počítač, no a naše oblíbená zábava je hrát poker na HRY.cz :D, ale to není jen tak, my si tam dopysujem a píšem různé nesmysly. Dneska jsme vybyslely (začínaly jsme my):
•"Ahoj"
•"Ahoj."
•"Kolik ti je?"
neodepsal
•"Nám je přes 95!!!"
A potom už jsme musely na přírodovědu :((. Tam jsme se naštěstí dívaly na film o reciklacy, takže pohoda! :D No a potom jsem byla z mamkou poslat přihlášku na tábor a potom do angličtiny, takže dnes nic zajímavého, nejlepší byl POKER :DDD.
Už jen, že nahoře máte písničkum, mě se líbí ♥ je od Ke$hy :oo. Jen ještě taková zásadní otázka:

Baví vás tento blog?


Proč? Protože 1 holka, nechci zmiňovat kdo (napsala nás 2), že ji náše blogy přestávají bavit. Je skoro jasné, že každý z techto 2 blogů jí alspoň trochu přestává bavit...(nepište sem, že můj blog nezná nebo něco podobného, ona ho zná už asi půl roku) Na tuhle otázku odpovídejte hlavně ti co můj blog už nějákou dobu znáte...

Colorka 0.2 + BONUS

19. june 2011 at 12:07 | Ester :D |  Graphics
imagebam.com imagebam.com
S kým : Scene girl
Výroba :19.6.2011
Spokojenost : 80%
Co se povedlo : Šatky a přívěšek :)
Co se nepovedlo : Možná ty vlasy....
BONUS: Přidala jsem vám černobílou foto, tak kdo chce může si udělat ;D

Music

18. june 2011 at 19:55 | Ester :D |  Můj názor na...
Čauky!

Muziku mám ráda, ale nesnáším dechovky xD. Je to takové odreagovani, ale taky ráda poslouchám písničkypři cestě ze školy či při cestování. Jasně, když jdu s kámoškou, tak si povídáme, ale když jdun sama, tak sluchátka do uší a písničky na mobilu. Poslouchám, co mě napadne, na youtube si pouštím albumy, aby se to samo přepínalo.
........................Zdroj: we♥it.com
Na žádný nástroj nehraju, ale mě to nevadí. Trochu jsem to zameškala, no nedá se nic dělat. Chtěla jsem hrát na keybord. Chdila jsem do přípravny, ale oni řekly, že na keybord můžu hrát až za 2 roky a to mě naštvalo! Že jsem moc malá :((. Na a to už se mi tedy nechtělo! Žádný Dvořák nebudu, ale co! Z notového papíru si poskládám Lucky stars! xD
.....................Zdroj: we♥it.com
Ráda si hraju v Audacity a míchám písničky! zatím jsem žádnou nedala na youtube.com, ale plánuju to. Ještě kdybych měla takové studio :D. To by fračely písničky! Wow! To by bylo. Nebo bych si tam chtěla nazpívat písničku. Tam by se dalo dělat věcí! No tak snad se tam někdy podívám...
......................Zdroj: we♥it.com
Páá!................................................

_ Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_