Rozhovor s miley 2

26. august 2009 at 21:03 | EsinQa píše... |  O miley
V seriálu Hannah Montana hraješ hned dvě role: Hannah a Milay. To bys nám Měla vysvětlit!
MILEY CYRUS:No jasně! Takže hraji vlastně jen jednu osobu, tedy Miley. Je to holka, která chodí na střední školu v Malibu a vlastně má úplně normální život - až na to, že každý večer stojí na jevišti s blonďatou parukou jako popstar ,,Hannah". O Její dvojím životě ví jen její rodina a nejlepší kamarádi.
Jsi v soukromí podobná své seriálové postavě?
MILEY CYRUS:Ano,a dokonce 100%. Je to holka, která žije svůj sen a dělá pro něj všechno. Stejně jako já…..
Jak jsi tu roli dostala?
MILEY CYRUS: V jedenácti jsem šla na casting. Tehdy si producenti mysleli, že jsem moc mladá. Ale ani o rok později nenašli nikoho, kdo by se na tu roli 100% hodin - a znovu mě pozvali. A to už jsem je přesvědčila.
Pocházíš z Nashvillu v Tennessee. Natáčíš ale v Los Angeles….
MILEY CYRUS:S celou rodinou jsme se přestěhovali do Kalifornie, kde se seriál natáčí. Vlastně pocházím z Malého městečka u Nashvillu, které leží na jihu USA. Mimochodem můj pravý táta táta hraje v seriálu mého Taťku! Nechceme se jako rodina rozdělit, proto jsme přijeli společně. Mám tři nevlastní Sourozence, Jednoho staršího bratra a Mladší sestru.
:Jaké to je natáčet s Vlastním tátou?
MILEY CYRUS:Na jednu stranu je zvláštní, že je pořád se mnou. Koneckonců je mi 15 a občas si potřebuju odpočinout - na druhou stranu je cool, že tu je a pomáhá mi. Když se chci na něco zeptat nebo něco potřebuji, je hned po ruce J.
V Americe máš už sta 1000 fanoušků. Oslovují tě na ulici? MILEY CYRUS:Pořád! Všude, kde se objevím, mě poznávají. To je v některých situacích dost otrava, ale vlastně mi to připadá super. Sama jsem se pro tenhle život rozhodla - a je mi jasné že pro slávu musím obětovat čas svého soukromí!
Jaký nejšílenější zážitek jsi měla s Fanoušky?
MILEY CYRUS: Často se mi stává, že mě vyhazují z Obchodů. Ptáte se proč? Takhle jdu Nakupovat, a najednou se kolem mě seběhne tolik Fanoušků, že se toho Prodavači bojí a tak nakupuji Online!

Tento rozhovor je Chráněn autorským zákonem! © 2008

Vydal: Hannah Montana Zóna 2008

Při kopírování Uveďte Zdroj!

> www.hannahmontanazone.webnode.cz

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
_ Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_