August 2009

Pozastawení

29. august 2009 at 12:55 | EsinQa píše...
PLS SB NEMAŽTE SI MĚ
Důvod : no máma říká že se mám zapojitdo soutěží... Už větších né blogových no jednou za čass sem sfrknu pozastoweno bude tak dva týdny... bude se mi stýskat pp


Video klip miley cyrus

28. august 2009 at 21:29 | EsinQa píše... |  Videoklipy

Miley foto

28. august 2009 at 21:27 | EsinQa píše... |  Foto

Obědnej si dess ( dessy nastawuji já )

27. august 2009 at 8:46 | EsinQa píše...
- Přezdívka ( povinné )
- Blog ( povinné )
- Barvy na des min. 2 ( povinné )
- fotky které chceš na dessu
- Nápis na dessu (nesmí to být twoje přezdíwka nebo blog)
- Zvláštní přání


Příklad :

- Přezdívka ( povinné ) - Esinqa
- Blog ( povinné ) - www.esinqy.blog.cz
- Barvy na des min. 2 ( povinné ) - bílá, růžová
- Nápis na dessu (nesmí to být twoje přezdíwka nebo blog) - Miley Cyrus
- Zvláštní přání - Chtěla bych tam nějáké brushe a růžovou stránku


VÝSLEDEKmiley cyrus photoshot

26. august 2009 at 21:08 | EsinQa píše... |  Foto

Hannah má na hlevě...

26. august 2009 at 21:06 | EsinQa píše... |  o hanně

Tady máte jednu fotečku Hanny montany má na hlavě potááánka.Podobá se mému Prckovi.Strašná podoba.Kdyžtak ještě něco ráno přidáám.

O miley

26. august 2009 at 21:05 | EsinQa píše... |  O miley
Datum narození: 23.11. 1992
Místo narození: Franklin, Tennessee, USA
Znamení: Střelec
Výška: 164 cm
Životopis:
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.
Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.
O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle víceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.
24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.
O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.
Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.
V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.
V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.
Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.
Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce).

Anti Hannah

26. august 2009 at 21:04 | EsinQa píše... |  o hanně
_ Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

_